صورتجلسات
صورتجلسه 1401/09/22 کمسیون فني مرکز کنترل

جلسه کمسیون فني مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي گاز با حضور اعضا از ساعت 18در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد:

1-مقرر گردید ناظرینی که به دلائل پزشکی و یا مسافرت و یا رای شورای انتظامی برای مدت حداقل یکسال از نظارت پروژه های گازرسانی خارج می گردند و سپس درخواست فعالیت مجدد می نمایند با هماهنگی مرکز کنترل از 10 الی 15 پروژه گازرسانی، کارآموزی و گزارش کار ارائه و پس از انجام مصاحبه، مجدداً شروع به کار نمایند.

2-گزارش بازدید میدانی آقای مهندس زائرثابت از پروژه 5 واحدی شرکت سراج گاز به نظارت خانم مهندس مستانه حسین زاده مطرح و تایید گردید.

3-نامه آقای مهندس سهیل نجف پور درخصوص گازرسانی به 4 مغازه وقع در صومعه سرا با اجرای شرکت مهرشاد گاز نوین مطرح و مقرر گردید پرونده مغازه های تایید شده قبلی به مرکز ارائه گردد.

4-پرونده شماره 1401570417 به نظارت آقای مهندس باقری که توسط شرکت گرما گستر میلاد اجرا گردیده و یکی از مغازه ها که لوله گاز از زیر سقف عبور داده شده و شاکی می باشد مطرح و با توجه به اینکه تایید نهایی انجام گرفته مقرر گردید در صورت ضرورت از طریق مراجع ذیصلاح حقوقی اقدام نماید.

5-درخواست آقای مهندس مکارمی درخصوص گازرسانی به واحد نانوایی آقای فتح الله عباسی واقع در لاهیجان و همچنین پاسخ شرکت مجری و ناظر پرونده مطرح و بعلت اینکه نانوایی مذکور گازدار می باشد و کنتور نصب گردیده است مقرر گردید از طریق مراجع ذیصلاح حقوقی پیگیری نمایند.

جلسه ساعت 20 با ذکر صلوات پايان پذيرفت.

تعداد بازدید: 872 تاریخ محتوا: 1401/09/26
آمار ثبت نقشه گاز
آمار ثبت نقشه دفاتر
آمار بازدید سایت
بازدید امروز:
11
بازدید هفته:
181
بازدید ماه:
746
بازدید کل:
16429
ارتباط با ما

نشانی: رشت - بلوار شهید انصاری - جنب ساختمان نظام مهندسی ساختمان گیلان - کوچه علیزاده - ساختمان دفتر نمایندگی شهرستان رشت - طبقه اول - مرکز کنترل تاسیسات 

 

آخرین به‌روزرسانی: 1402/12/10
تمامی حقوق این تارنما متعلق به مرکز کنترل تاسیسات سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان می باشد