Menu

اخبار

کاربر مرکز کنترل
/ دسته ها: صورت جلسات

صورتجلسه 1400/02/21 کمسیون فني مرکز کنترل تاسيسات مکانيکی

جلسه کمسیون فني مرکز کنترل تاسيسات مکانيکي در خصوص بازرسي گاز با حضور اعضا از ساعت 18  در سازمان نظام مهندسی  تشکيل گرديد، مهمترين موارد مطرح شده در جلسه به شرح ذيل مي باشد:

1- درخواست شرکت گرماسازان زیبا کنار درخصوص گازرسانی به میدان تره بار و میوه فروشی آستانه اشرفیه، مطرح و با توجه به اینکه جلوی هر مغازه یک علمک وجود دارد و تنها مصرف کننده یک بخاری دارای دودکش استاندارد می باشد و همچنین تایید علمک های اجرا شده توسط واحد فروش شرکت گاز استان ، مقرر گردید صرفاً با دارا بودن کپسول ضد حریق اجرای گازرسانی با یک بخاری بلامانع است و به علت محیط باز، نیازی به نصب دتکتور نشت گاز نمی باشد.

2-درخصوص گازرسانی به ساختمانهایی که محل قرارگیری پکیج و اجاق گاز در دو طرف ساختمان می باشند و بر طبق صورتجلسه قبلی کمیسیون که اجرای کار از دو مسیر بصورت رایزری جهت پکیج و اجاق گاز تایید شده بود، اصلاح  گردید:

الف- جهت مسیر از روی نما بابت گازرسانی به پکیج:  نصب شیر قطع با توجه به یک مصرف کننده در داخل تراس، مورد نیاز نمی باشد و صرفاً شیر پکیج کفایت می کند.

ب- جهت مسیر راه پله بابت گازرسانی به اجاق گاز: نصب یک شیر قطع در جلوی درب ورودی ساختمان الزامیست.

3-نامه آقای مهندس شاهرخ زاده درخصوص بن بست بودن و یا نبودن کوچه گلهای داودی مطرح و مقرر گردید در این خصوص از شهرداری منطقه 4 رشت استعلام بعمل آید.

4-درخواست شرکت آریا گاز فدک و انجمن بازار روز جلالیه شماره 2 آستانه درخصوص گازرسانی به غرفه های میوه فروشی مطرح و مقرر گردید آقایان مهندس زائرثابت و مهندس پیشرفت ثابت از محل بازدید و گزارش ارائه نمایند.

5-درخواست شرکت شکیل گاز خزر درخصوص گازرسانی به پاساژ جعفرزاده واقع در رحیم آباد که دارای سه طبقه و 70 واحد می باشد مطرح و مقرر گردید آقای مهندس زائرثابت از محل بازدید و گزارش ارائه نمایند.

6- درخواست شرکت ارغوان شعله نگین شمال جهت گازرسانی به طبقه سوم پاساژ ایساتیس رودسر برای سونوگرافی مطرح و مقرر گردید آقای مهندس زائرثابت از محل بازدید و گزارش ارائه نمایند.

 

جلسه در ساعت 20 با ذکر صلوات پايان پذيرفت.

مطلب قبلی دستورالعمل جدید لوله رابط
مطلب بعدی صورتجلسه 1400/03/04 کمسیون فني مرکز کنترل تاسيسات مکانيکی
Print
1082 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

دی ان ان